Haber

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ergenekon İlçesi’ndeki asfaltlama ve parke döşeme çalışmalarını inceledi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ergenekon İlçesi’nde eş zamanlı yürütülen asfalt ve parke döşeme çalışmalarını inceledi. Önder Akın, “Ergenekon Mahallemizde yol sorunlarını tek tek çözüyoruz. Söz verdiğimiz gibi halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmaya devam edeceğiz.”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Mithat Erden ve teknik ekip, asfalt sathi kaplama işlemlerinin tamamlandığı Osman Sümer, Sıtkı Konutun, Yalçınlar ve Görkem Caddesi ile parke kaplama çalışmalarının tamamlandığı Ethem Kaya Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. döşeme çalışmaları devam ediyor. Turgutlu Belediyesi’nin kendi grup ve tesislerinde yürütülen süreçleri yakından takip eden Lider Çetin Akın, teknik ekipten süreç hakkında bilgi aldı.

Başkan Akın, “Ergenekon Mahallemizin yol sorunlarını tek tek çözüyoruz. Osman Sümer, Sıtkı Evin, Yalçınlar ve Görkem Caddesi’nde çalışmalarımızı yerinde inceledik. Asfaltlama çalışmasını hızla tamamlayarak 8 bin metrekarelik alanı ilçemize kazandırdık. yolun asfaltlanması ve parke döşemesine başladığımız Ethem Kaya Caddesi. Söz verdiğimiz gibi halkımızın buna ihtiyacı var.” Duyduğumuz her alanda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ipsalaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu