Teknoloji

Death Stranding Director’s Cut’ın iPhone ve iPad’inin Çıkış Tarihi Açıklandı

505 Games ve Kojima Productions tarafından yapılan duyuruyla Death Stranding Yönetmenin Kurgusu‘ile ilgili iPhoneVe ipad Nihayet çıkış tarihi belli oldu. Oyunu ön sipariş vererek de satın alabilirsiniz. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Death Stranding Filmi A24 İşbirliğiyle Hazırlanıyor


Hatırlayacağınız üzere Eylül ayında düzenlenen Apple etkinliğinde Assassin’s Creed Mirage, Death Stranding: Director’s Cut, Resident Evil 4 Remake ve Resident Evil Village oyunlarının iPhone ve iPad cihazlarının yanı sıra Mac bilgisayarlara da çıkacağını öğrenmiştik. Bu duyurunun ardından Resident Evil oyunları 30 Ekim 2023 ve 20 Aralık 2023 tarihlerinde kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Death Stranding Director’s Cut’ın iPhone ve iPad Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Artık listedeki bir diğer oyun olan Death Stranding: Director’s Cut’ın iPhone ve iPad cihazları için çıkış tarihi doğrulandı. 505 Games ve Kojima Productions’ın yaptığı duyuruyla Sam “Porter” Bridges ile maceramızın takvimi belli oldu. 30 Ocak 2024 Salı günü işaretleyebiliriz. Şu anda ön sipariş verebileceğiniz oyunun ülkemizde fiyatı ise 599,99 TL olarak belirlendi.

iPhone 15 Pro ve iPad cihazlarda ve M serisi çiplere sahip Mac bilgisayarlarda yayınlanacak Death Stranding: Director’s Cut, etkileyici görsel gerçekçilik ve performans sunan MetalFX Upscaling gibi Metal 3 özelliklerini kullanacak. Yüksek kare hızının yanı sıra fotoğraf modu, Cyberpunk 2077 ve Half-Life serisi içerikleri de oyunda yer alacak.

Death Stranding Konusu

İçinde Norman Reedus, Margaret Qualley, Lea Seydoux, Mads Mikkelsen ve Guillermo del Toro gibi önemli isimlerin yer aldığı Death Stranding oyununun hikayesi, Sam Porter Bridges karakteri etrafında dönüyor. Dünyayı sarsan gizemli patlamalar sonucunda Death Stranding adı verilen bir dizi doğaüstü olay meydana gelir. Doğanın hayalet yaratıklar tarafından istila edilmesiyle gezegenimiz kitlesel yok oluşun eşiğinde. Amacımız harap olmuş çorak arazide ilerleyerek insanlığı yaklaşan yok oluştan kurtarmak olacaktır.

Oyunun Director’s Cut versiyonunda ana oyuna ek olarak yeni savaşlar, gelişmiş yakın dövüş, Maser silahı, sabit makineli tüfekler, atış poligonu gibi geliştirilmiş çatışma mekanikleri, kargo mancınığı, destek çerçevesi, yardımcı gibi ek dağıtım desteği yer alıyor. tekne, atlama rampası, Kırılgan parkur ve yeni hikaye görevleri bulunmaktadır.

sarizajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu